• Proje & Mühendislik

  Göze Enerji, üstün hizmet politikasıyla uzun ömürlü proje ve mühendislik hizmeti sunmaktadır. Konusunda uzman ekipleri ve yetkin mühendis kadrosuyla Göze Enerji, başvuru aşamasından itibaren başladığı projelerini, müşteri talepleri doğrultusunda planlamakta ve “Proje Uygulama” kalemlerinin başarılı olması için titizlikle detaylandırılmış, enerji verimliliği odaklı çalışmalara imza atmaktadır.

  DETAYLAR
 • Uygulama İnşaat

  Göze Enerji, uygulama öncesi hazırlanan fizibilite ve teknik verilere bağlı kalarak, deneyimli saha uygulama ekipleri ile onaylı TEDAŞ projelerinin hizmete açılmasını sağlayan çalışmaları itina ile yürütmektedir.

  DETAYLAR
 • Satın Alma & Tedarik

  Göze Enerji, konnektörden başlayan ve dağıtım merkezine kadar yaklaşık 60 kalemde yürütülmekte olan çalışmaları ile müşterilerinin, en yüksek üretim potansiyeline ulaşan en verimli santrallere sahip olmasını sağlamaktadır.

  DETAYLAR
 • Kredilendirme & Finans

  Göze Enerji, bireysel veya kurumsal tüm yatırımcıların farklı kapsamlardaki kredi başvurularına yönelik fizibilite, BP ve kredi dokümantasyonlarını hazırlamaktadır. 

  DETAYLAR
 • Denetim

  Göze Enerji, güneş enerji santrallerinin üretimini en üst seviyeye çıkarmak, maliyeti azaltmak ve mevzuat gerekliliklerini yerine getirmenize yardımcı olmak için periyodik denetim, performans doğrulama ve önleyici hata analizi hizmeti vermektedir.

  DETAYLAR
 • Bakım & Onarım İşletme

  Göze Enerji; bakım, onarım, izleme, işletme ve yönetim alanlarındaki çalışmaları ile yatırımcıların, uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir GES yatırımına sahip olmalarını sağlamaktadır. 

  DETAYLAR
 • Danışmanlık

  Göze Enerji, hem yatırımcı hem de yüklenici olarak sektörde bulunan sayılı firmalardan biri olarak her iki süreçte de yaşanan sorunları deneyimlemiş ve tamamen Göze Enerji firmasına ait özgün, çözüm odaklı yöntemler geliştirmiştir. Bu konularda ihtiyaç duyan müşterilere, danışmanlık hizmeti %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak verilmektedir.

  DETAYLAR
 • Enerji Verimliliği

  Göze Enerji, Karbon Borsası (Emisyon Ticareti) konusunda hizmet sunmaktadır ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda enerji konusunda en efektif şekilde çözüm sunan projeleri ile katma değer yaratacak tesisler hazırlamaktadır.

  DETAYLAR