Göze Enerji, Türkiye’nin yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarının en verimli düzeyde kullanılarak, ülke ekonomisine katkı sağlanması ve sürdürülebilir bir yaşam için ihtiyaç duyulan enerjinin yenilenebilir enerji kaynakları aracılığıyla sorunsuz şekilde üretilmesi noktasında enerji piyasasında anahtar teslim projelere imza atarak, enerji sektörünün farklı alanlardaki faaliyetleri ile entegre bir hizmet sunmaktadır.

EPC “Engineering Procurement and Construction” hizmetleri kapsamında dağınık şebeke yönetim tecrübesi ve ürün tedarik yetkinlikleri ile güneş enerjisi piyasasının önemli bir oyuncusu olarak varlığını sürdürmekte olan Göze Enerji, enerji sektörüne farklı bir bakış açısı ve inovatif çözümler sunarak, sektöre yeni bir soluk getirmektedir. İnşaat ve telekomünikasyon tecrübesi ile saha uygulama, tedarik ve bakım işletme alanlarındaki yüksek standart ve kaliteli üretimden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile tüm projelerde %100 müşteri memnuniyetini yakalamak en temel şirket politikası olarak ön plana çıkmaktadır.

Yenilenebilir enerji kullanımının teşvik edilmesi ve küresel ısınmaya neden olan sera gazı salımlarının azaltılması amacıyla Göze Enerji, bireysel veya kurumsal tüm yatırımcılar için müşteri profiline ve mevzuata uygun kredi başvurularına yönelik fizibilite, BP, kredi dokümantasyonları hazırlayarak, kaynak sorununa karşı yenilenebilir enerji kaynakları ile üretilmiş mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Daha yaşanılabilir bir dünya ve gelecek için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Göze Enerji; ihtiyaç duyulan enerjinin kesintisiz, güvenilir ve temiz enerji kaynaklarından temin edilmesine yardımcı olarak yenilenebilir enerji kaynakları ile geleceğe sürdürülebilir bir yaşam mirası bırakmak için çalışmalarına var gücü ile devam etmektedir.

 • Proje & Mühendislik

  Göze Enerji, üstün hizmet politikasıyla uzun ömürlü proje ve mühendislik hizmeti sunmaktadır. Konusunda uzman ekipleri ve yetkin mühendis kadrosuyla Göze Enerji, başvuru aşamasından itibaren başladığı projelerini, müşteri talepleri doğrultusunda planlamakta ve “Proje Uygulama” kalemlerinin başarılı olması için titizlikle detaylandırılmış, enerji verimliliği odaklı çalışmalara imza atmaktadır.

 • Uygulama İnşaat

  Göze Enerji, uygulama öncesi hazırlanan fizibilite ve teknik verilere bağlı kalarak, deneyimli saha uygulama ekipleri ile onaylı TEDAŞ projelerinin hizmete açılmasını sağlayan çalışmaları itina ile yürütmektedir.

 • Satın Alma & Tedarik

  Göze Enerji, konnektörden başlayan ve dağıtım merkezine kadar yaklaşık 60 kalemde yürütülmekte olan çalışmaları ile müşterilerinin, en yüksek üretim potansiyeline ulaşan en verimli santrallere sahip olmasını sağlamaktadır.

 • Kredilendirme & Finans

  Göze Enerji, bireysel veya kurumsal tüm yatırımcıların farklı kapsamlardaki kredi başvurularına yönelik fizibilite, BP ve kredi dokümantasyonlarını hazırlamaktadır. 

 • Denetim

  Göze Enerji, güneş enerji santrallerinin üretimini en üst seviyeye çıkarmak, maliyeti azaltmak ve mevzuat gerekliliklerini yerine getirmenize yardımcı olmak için periyodik denetim, performans doğrulama ve önleyici hata analizi hizmeti vermektedir.

 • Bakım & Onarım İşletme

  Göze Enerji; bakım, onarım, izleme, işletme ve yönetim alanlarındaki çalışmaları ile yatırımcıların, uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir GES yatırımına sahip olmalarını sağlamaktadır. 

 • Danışmanlık

  Göze Enerji, hem yatırımcı hem de yüklenici olarak sektörde bulunan sayılı firmalardan biri olarak her iki süreçte de yaşanan sorunları deneyimlemiş ve tamamen Göze Enerji firmasına ait özgün, çözüm odaklı yöntemler geliştirmiştir. Bu konularda ihtiyaç duyan müşterilere, danışmanlık hizmeti %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak verilmektedir.

 • Enerji Verimliliği

  Göze Enerji, Karbon Borsası (Emisyon Ticareti) konusunda hizmet sunmaktadır ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda enerji konusunda en efektif şekilde çözüm sunan projeleri ile katma değer yaratacak tesisler hazırlamaktadır.

 • Doğa Dostu
  Yenilenebilir, temiz enerji kaynağı olan Güneş Enerji Sistemleri tamamen doğa dostu enerji kaynağı çözümüdür. Küresel ısınmanın en büyük sebebi olan fosil yakıtlardan çıkan karbondioksit ve metan gazı gibi çevreye doğaya zarar veren gazların salımını engeller. GES ile enerji üretilirken çevreye, gaz, duman, toz, karbon veya kükürt gibi doğaya zararlı atıklar salınmaz. Çevreye ve canlılara zararı yoktur. Su kirliliğine neden olmaz.
 • Sınırsız Kaynak
  Dünya yüzeyine her saniye 173,000 terawatt güneş enerjisi ulaşır. Bu enerji, yaşadığımız gezegende harcadığımız bütün enerjiden 10,000 kat daha fazladır. Ülkemizde metrekare başına güneşten elde edilecek enerji; 1300 Watt olarak hesaplanmıştır ki; bu oldukça yüksek bir verimdir. Dolayısıyla sistem, kârlılığı yüksek, temiz enerji kaynağı olarak GES ön plana çıkmaktadır. Yerli, yenilenebilir ve çevre dostu olan GES projelerimizle, enerji temininizi sınırsız kaynağa çevirebilirsiniz.
 • Düşük Maliyet
  Güneş enerjisi sistemlerin bakım maliyetleri, oldukça ekonomiktir. Birçok uygulamada kullanılmakta olan karmaşık ve maliyetli teknolojilere, GES bakımlarında ihtiyaç duyulmaz. Güneş enerjisinden elektrik üretmek için gerek ekipman gerekse işçilik maliyetleri günden güne düşmekte ve devlet teşvikleri ile en ekonomik enerji seçeceği ile gitgide önemi artmaktadır.
Dilerseniz İletişim Formu Üzerinden de Bize Yazabilirsiniz.

Kafanıza takılanları bize sorun, iletişim bilgilerinizi bırakın size hemen konuyla ilgili dönüş yapalım.

İLETİŞİM
 • 0
  Mutlu Müşteri
 • 0
  Proje
 • 0
  Çalışma Saati
 • 0
  Güven
Şirketimiz Hakkında

Göze Enerji, Türkiye’nin yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarının en verimli düzeyde kullanılarak, ülke ekonomisine katkı sağlanması ve sürdürülebilir bir yaşam için ihtiyaç duyulan enerjinin yenilenebilir enerji kaynakları aracılığıyla sorunsuz şekilde üretilmesi noktasında enerji piyasasında anahtar teslim projelere imza atarak, enerji sektörünün farklı alanlardaki faaliyetleri ile entegre bir hizmet sunmaktadır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam