Göze Enerji; bakım, onarım, izleme, işletme ve yönetim alanlarındaki çalışmaları ile yatırımcıların, uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir GES yatırımına sahip olmalarını sağlamaktadır. 

Bakım-onarım ve işletme hizmetlerimiz ile güneş enerjisi santrallerinin, fizibilite aşamasındaki öngörülen değerleri yakalaması, performansının arttırılmasını ve enerji üretim miktarındaki verimliliğin korunmasını sağlamaktadır. Böylelikle; maksimum düzeyde sürdürülebilir enerji üretiminin sağlanması hususunda yatırımcılara destek olunmaktadır.

Aylık ve yıllık bazda yapılan bakım planları ile AC/DC kablolamadan, PV dizilerinin bağlantı detaylarına, trafo bakımlarına kadar tüm santral birleşenlerinin bakım-onarım ve kontrolleri yapılarak, santralin ilk günkü performansında çalışması hedeflenmektedir.

81 ilde, 365 gün, 24 saat hizmet verebilecek şekilde altyapısı hazırlanmış olan “Göze Enerji Bakım Onarım - İşletme Organizasyonu” ile santrallerde yaşanabilecek olası her türlü probleme önceden en hızlı şekilde müdahale edilebilmektedir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam