Yenilenebilir enerji kaynaklarının öneminin giderek daha iyi anlaşıldığı günümüzde hayvan (sığır, koyun, keçi, tavuk vb.) dışkıları, tarımsal üretim atıkları (mısır koçanı, silaj vb.), mutfak atıkları, mezbaha atıkları, alkollü ve alkolsüz içecek üretim tesisleri atıkları gibi pek çok sektörün organik atıkları ile elde edilen biyogaz enerji üretimi hem çevre koruma hem de yenilenebilir enerji kazanımı açısından büyük bir önem arz etmektedir. 

Ham madde girdilerinin kolay ve ucuz bir şekilde temin edilebilmesi, yenilenebilir enerji üretimi için devlet tarafından verilen destek ve teşvikler dikkate alındığında biyogaz/ biyokütle tesisleri, kârlılık açısından oldukça cazip görünen bir yatırım alternatifidir. 

Göze Enerji’nin yatırımcıların menfaatlerini gözeten üstün hizmet ve kalite anlayışı ile birlikte sunduğu Biyogaz Enerji Üretim Sistemleri, pozitif yönde ticari beklentileri olan yatırımcıların ilk tercihi olarak ön plana çıkmaktadır. 

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam